Royexmarkets Hakkında

Royal Limited bağlı olduğu ana kuruluş içinde yaklaşık olarak 5 sene kadar finans piyasalarında bulunmaktadır. Royexmarkets yaklaşıl-k olarak 1 sene dijital, 2 sene finans ve 2 sene kadar Forex alanında küresel hizmet denilen bir hizmet ağında yer almıştır. 2020 Ocak ayında il kez Türkiye’ye Royal Limited adı ile gelmiştir ve 2020 Nisan ayında adı tam olarak değişerek Royexmarkets olarak Türk piyasasına yer almıştır. Aynı zamanda royexmarkets İngiltere merkezli olup yedi farklı ülkede bulunmaktadır. Royexmarkets giriş sürecinde çok hızlı bir büyeme, yatırım konusunda iyi bir şirket olduğundan piyasa benimsenmiş ve sevilmiştir. Royexmarkets hakkında daha birçok bilgi bulunmaktadır fakat en önemli bilgileri hizmet konusunda denilebilir. Yani döviz, emtia, kripto paralar ve borsalarda yüksek likidite imkanlarıyla hizmet vermektedir. Yatırımcılarına dünyanın her yerinden erişim imkânı sunmaktadır.

Royexmarkets Lisansı Var Mı?

Royexmarkets hakkında firmanın lisansını araştırdığımda ASIC tarafından lisanslandırıldıklarını ve buna dairde ASIC düzenleyicinin resmi web sitelerine linklere yaptıkları bilinmektedir. Fakat ASIC resmi web sitesinde firmayı araştırdığımda herhangi bir bilgi veya firmanın denetlendiğine dair resmi bir belge yoktur. Tecrübelerim firmanın piyasada yeni olan yatırımcıları kandırmaya yönelik olduğunu göstermek mümkündür.

Royexmarkets Güvenilir Bir Site Mi?

Royexmarkets hakkında birçok şey merak edilmektedir. Bunlardan en önemlisi de güvenirlik konusudur. Royexmarket’in sitesinin ana sayfasına girildiğinde site ille ilgili herhangi bir lisans bilgisine rastlanmamaktadır. Ayrıca Royexmarktes iletişim bölümünden müşteri temsilcinizden detaylı bilgi alabilmektesiniz. Bir sitenin güvenirliği hakkında ilk olarak lisansına dikkat edilir fakat bu sitenin lisans bilgisine ulaşmak oldukça zordur ve bu nedenle lisan konusunda geçerli bir not alamamaktadır.

Canlı destek birimi, sitenin iletişim kanalları arasında olması gereken en önemli iletişim şeklidir. Çünkü olan soruna anında cevap alınabilecek tek kanalın canlı destek olduğu bilinmektedir. Royexmarkets sitesinde bulunan en kısımda canlı olarak destek verildiği görülmektedir.  Hemen Başlayın yazan yere tıklandığı zaman, sitenin herhangi bir yönlendirme yapmaması yine soru işaretlerine neden oluyor. Bir firmanın en güvenilir olup olmaması için bazı etkenlere bakmak gerekiyor. Diğer bir etkense para çekme bu konuda yapılan şikâyetlerdir. Firmanın daha yeni olması ve lisanssız olmalarından dolayı yatırım yapmak için herhangi bir neden bulunmamaktadır.

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*