Royexmarkets Uluslararası Pazar Müşteri Temsilciliği

Türkiye’de Ocak 2020 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayan Royexmarkets müşteri temsilciliği hizmeti ile yatırımcılara istedikleri teknik desteği, bilgi alma hizmetini sunmaktadır. Sektörde farklı alanlarda 5 yılı aşkın deneyimi ile faaliyetlerine devam eden firmanın Türkiye, Londra ve Malta olmak üzere toplamda 8 farklı ülkede ofisleri bulunmaktadır. Her ne kadar bir regülatör tarafından düzenlenmese de kendi yatırımcı kitlesini bünyesinde barındırmakta ve her geçen gün yatırımcı profilini arttırmaktadır. Yatırımcılar firmanın sosyal medya kanalları başta olmak üzere iletişim sekmesinde yer alan WhatsApp ve eposta adreslerini kullanarak da uluslararası Pazar müşteri temsilciği hizmetinden de yararlanabilmektedir.

Royexmarkets İletişim Kanalları

35 dilde çeviri ile yatırım işlemi yapmaya olanak sağlayan Royexmarkets müşteri temsilciği hizmeti ile de yatırımcılara destek vermekte ve 5 gün 24 saat açık olan piyasalarda işlem yapan kullanıcılar anında destek imkanı da sağlamaktadır. Bu noktada 8 farklı ülkede ofisi bulunan firma +90 216 240 04 04 telefon hattı üzerinden Türk yatırımcılarına, müşterilerine firmaya erişim imkanı vermektedir. Bu adres üzerinden ya da firma tarafından sunulan; Twitter, Youtube, Instagram, Facebook adresleri üzerinden de tüm sorulara cevap vermektedir. Ayrıca 21 ülkeden işlem yapma olanağı sunan Royexmarkets iletişim bünyesinde bu ülkelerden yatırımcılara da profesyonel destek ve yardım hizmeti verilmektedir. Firmaya [email protected] eposta adresi üzerinden mail yolu ile ulaşmak da mümkündür. WhatsApp numarası da bir başka iletişim kanalı olup firmanın sitesi üzerinden bu numara erişilebilmektedir.

Royexmarkets Giriş Adresi Nedir?

Türkiye pazarına Ocak 2020 itibari ile hizmet vermeye başlasa da 1400’den fazla yatırımcıyı bünyesinde barındırmaktadır. Grosvenor Tower, Georgiou Griva Digeni 125, Limassol, Cyprus adresi olarak paylaşılsa da firmanın Türkiye’de ofisi de bulunmaktadır. Bu noktada Royexmarkets müşteri temsilciliği bünyesinde kesintisiz hizmet sunmak üzere yeni giriş adresleri üzerinden siteye güvenli giriş sağlanmaktadır. Royexmarket giriş adreslerine sosyal medya hesaplarından ve sitemiz üzerinden erişim sağlamak mümkün olmakla birlikte bu yeni adreslerin değişmesi durumunda firmanın sosyal medya adresleri üzerinden müşterilere duyurulmakta ve yatırımcıların e-posta adreslerine bilgilendirme mesajları olarak gönderilmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*