Royexmarkets Nedir?

Royexmarkets, 2020 yılı itibariyle onaylanmış Forex sektöründe hizmet vermek amacı ile kurulmuş bir site olarak sektörde bulunmaktadır. Royexmarkets’in merkez ülkesi İngiltere olarak bilinmektedir. Aynı zaman da Türkiye de bulunmaktadır. Türkiye gibi 7 farklı ülkede daha bulunarak hizmet vermektedir.

Royexmarkets giriş yaptığınız zaman ana sayfada bazı seçenekler bulunmaktadır. O seçenekler ürünler, hesap türleri, eğitim hakkında seçenekler olarak belirlenmiştir. Ana sayfa üzerinde site ile ilgili daha birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Yatırım amacı ile açılan Royexmarkets kaldıraç oranı 1.400 olarak ayarlanmıştır. Bu da demek oluyor ki yeni açılmış olan siteler içinde değerlendirildiğinde, rakiplerinin önüne geçebilir. Royexmarkets müşterilerine alt limit olarak 100 dolar belirlemiştir.

Royexmarkets Güvenilir Bir Site Mi?

Royexmarkets hakkında birçok şey merak edilmektedir. Bunlardan en önemlisi de güvenirlik konusudur. Royexmarket’in sitesinin ana sayfasına girildiğinde site ille ilgili herhangi bir lisans bilgisine rastlanmamaktadır. Bir sitenin güvenirliği hakkında ilk olarak lisansına dikkat edilir fakat bu sitenin lisans bilgisine ulaşmak oldukça zordur ve bu nedenle lisan konusunda geçerli bir not alamamaktadır.

Canlı destek birimi, sitenin iletişim kanalları arasında olması gereken en önemli iletişim şeklidir. Çünkü olan soruna anında cevap alınabilecek tek kanalın canlı destek olduğu bilinmektedir. Royexmarkets sitesinde bulunan en kısımda canlı olarak destek verildiği görülmektedir.  Hemen Başlayın yazan yere tıklandığı zaman, sitenin herhangi bir yönlendirme yapmaması yine soru işaretlerine neden oluyor. Bu nedenle sitenin canlı destek birimi konusunda da bekleneni veremediği görülmektedir.

Bir firmanın en güvenilir olup olmaması için bazı etkenlere bakmak gerekiyor. Diğer bir etkense para çekme bu konuda yapılan şikâyetlerdir. Firmanın daha yeni olması ve lisanssız olmalarından dolayı yatırım yapmak için herhangi bir neden bulunmamaktadır.

Royexmarkets Türkçe Destek Var mı?

Royexmarkets Türkiye’ye yeni gelmiş olan bir sitedir. Bu nedenle Türk kullanıcılar bu site içinde Türkçe kullanılıyor mu diye merak etmektedir. Kullanıcılar siteye girdiklerinde dili farklı olan siteyi Türkçeye çevirerek kullanabilmektedir. Bu nedenle bu site Türkçe hizmet veren bir site olarak bilinmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*